loader
Witryna WIPOTEC-OCS poświęcona serializacji

SERIALIZACJA MLEKA W PROSZKU DLA NIEMOWLĄT

Gorący temat serializacji nie jest wyzwaniem jedynie dla przemysłu farmaceutycznego. W wyniku utraty zaufania do rodzimych produktów, Chiny zwiększają wolumen importu mleka w proszku.

Rząd wdrożył już mechanizmy  mające na celu zagwarantować jednoznaczną identyfikowalność produktów z zagranicy. Działania podjęte na Dalekim Wschodzie wymuszają na systemach Track & Trace koncentrowanie się na europejskim przemyśle spożywczym. Eksport do Chin będzie podlegał specjalnym przepisom wymagającym dużej elastyczności wśród producentów.

WIPOTEC-OCS jest dostawcą Traceable Quality System (TQS), unikalnego rozwiązania, które jest odpowiedzią na wszystkie przyszłe wymagania dla globalnych systemów Track & Trace. TQS ustanawia najwyższe standardy zgodności i intuicyjnej obsługi. TQS oznacza łatwość w użyciu oraz maksymalną elastyczność przy nieskomplikowanym wdrożeniu i uruchomieniu.

Ta strona używa cookie. Korzystanie z niniejszej strony oznacza wyrażenie zgody na używanie cookies zgodnie z bieżącymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Akcpetuj